środa, 20, grudzień 2017

NAUKA PŁYWANIA W PRZYJAZNEJ PLANECIE OD POCZĄTKU.

                                                                                             UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM ZAJĘCIA Z NAUKI I DOSKONALENIE PŁYWANIA ZOSTAJAĄ ZAWIESZONE OD DNIA 11 MARCA DO ODWOŁANIA.  W MOMENCIE UZYSKANIA INFORMACJI O WZNOWIENIU ZAJĘĆ , ZOSTANĄ PAŃSTWO NATYCHMIAST POWIADOMIENI. 

 

 

           Firma Przyjazna Planeta, głównie  zajmuje się edukacją i organizacją   aktywnego wypoczynku. Od 1999 roku prowadzi szkolenia z zakresu nauki pływania na wielu poziomach zaawansowania            i kategoriach wiekowych. Uczymy pływać dzieci od 4 roku życia z powodzeniem przyzwyczajając je do środowiska wodnego.Przy współpracy ze Szczecińską Szkołą Ratownictwa Wodnego organizujemy szkolenia na stopnie w ratownictwie wodnym.

Dzięki takiemu systemowi, dzieci mogą wykorzystać umiejętność pływania do zdobycia zawodu – Ratownik Wodny. Ale praca to nie wszystko, umiejętność pływania otwiera szerokie możliwości.       W naszym ośrodku szkoleniowym uczymy również nurkowania. Za wyszkolenie nurkowe odpowiada OSN Water Planet.Kandydat na płetwonurka może uzyskać uprawnienia rekreacyjne i techniczne federacji PADI i IANTD. Pod wodą jest niezwykle ciekawie ale co z tymi którzy uwielbiają przemieszczać się po wodzie? Jesteśmy przygotowani do prowadzenia kursów motorowodnych.  Szkolenia prowadzone są na najnowocześniejszych motorówkach i skuterach wodnych.                         A co z bezpieczeństwem? Przy współpracy z zachodniopomorskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, organizujemy kursy z  pierwszej pomocy w najnowocześniejszym i pierwszym  w Polsce laboratorium Rescue Lab. Zajmujemy się również organizowanie obozów i wypraw nurkowych. Woda to nasz żywioł, możesz czerpać z niego wielką radość. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

środa, 30, listopad -0001

Plan zajęć

Przyjazna Planeta w roku szkolnym 2016/2017 prowadzi zajęcia w następujące dni:

Poniedziałek godz 19:00 tory I, II, III, IV, V, VI - BRAK MIEJSC

Środy godz 17:15 tory I, II, III, IV, V, VI - BRAK MIEJSC

Środy godz 19:00 tory I, II, III - BRAK MIEJSC 

Czwartki godz 19:00 tory IV, V, VI - BRAK MIEJSC

Podkategorie

  • Dane do przelewu
  • HARMONOGRAM
  • KONTAKT
  • AKTUALNOŚCI
    Szanowni Państwo, W dniach 15-28.01.2018r mamy przerwę w zajęciach z powodu ferii zimowych. Zapraszamy ponownie na zajęcia II semestru 29.01.2018. Jednocześnie wszystkim dzieciom i ich rodzicom, życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku.