piątek, 04, marzec 2016 Wyprawa wrakowa na Bałtyku 11.11.2016

Nowe możliwości dla początkujących płetwonurków w Szczecińskim Ośrodku Szkoleniowym Water Planet.

divemaster

 

Dlaczego tak wielu kursantów po OWD przestaje nurkować po ukończeniu kursu? Zaobserwowaliśmy że wielu kursantów po ukończeniu kursów podstawowych OWD PADI gdzieś zapada się pod ziemię zamiast pod wodę;))) Zespół Water Planet postanowił przeprowadzić dochodzenie w tej sprawie. Okazało się, że po mimo świetnej zabawy podczas kursu kontynuacja jest trudna ponieważ kursasanci pozostawieni sami sobie, nie mają zbyt dużej motywacji aby wybrać się na nurka. Często okazuje się że, podczas kursu nie zawiązali zbyt mocnych relacji aby  pojechać jako partnerzy, dochodzi też obawa i pytanie czy damy sobie radę? Czy wiemy gdzie można nurkować, jak tam wejść do wody, jakie są głębokości itp. Choć podczas kursu zapewniamy, że mogą z nami jeździć na nurki, to często nie mamy dla nich czasu ponieważ zajmujemy się kolejnymi kursantami a ONI stoją z boku i czekają, przyznam z żalem ale jest to obiektywny wyinik dochodzenia. Okazuje się, że początkujący czują skrempowanie i niepewność w takich okolicznościach wyjazd jest mało przyjemny a w nurkowaniu chodzi głównie o przyjemność. Zastanawialiśmy się jak zaradzić temu problemowi. Początkujący nurkowie często nie znają akwenów nurkowych i systematycznie eksplorują akwen na którym robili kurs i to w dodatku pływają tylko tam gdzie nurkowali z instruktorem. Ile razy tak można? Musi się to kiedyś znudzić! W naszym ośrodku szkoleniowym Water Planet postanowiliśmy z tym skończyć i porządnie zadbać o początkujących kolegów i koleżanki. Od tego sezonu nie będziecie " przy okazji", postanowiliśmy przygotować dla Was specjalną ofertę. 

Do naszego Teamu dołączył bardzo doświadczony DIVEMASTER, którego zadaniem będzie opieka nad świeżo upieczonymi kursantami, będzie ON do waszej dyspozycji, podzieli się wiedzą i doświadczeniem, zadba o wasze bezpieczeństwo i pokaże gdzie można fajnie zanurkować. Otwieramy również wrota Bałtyku. Będziemy zabierać was na płytkie wraki abyście nabrali doświadczenia i pewności że nurkowanie w Bałtyku jest fajne i bezpieczne. 

Divemaster pomoże wam poskładać sprzęt, doradzi również podczas wypożyczania sprzętu, przecież nie każdy ma swój komplet. Pomoże zaplanować nurkowanie i zadba przede wszystkim aby nurkowanie było atrakcyjne i bezpieczne.

Muszę powiadomić że usługa ta będzie płatna, ponieważ już nie jesteście "przy okazji " tylko wszystko jest organizowane dla Was.

Cena : 1 osoba/120zł, 2 osoby lub więcej/ 80zł za osobę.

Dzięki tej opłacie zadbamy o Waszą zabawę od mometu pakowania sprzętu w centrum do jego rozpakowania.

Aby umówić terminy wyjazdów zadzwoń: Adam 504 243 996

Nurkujemy nie tylko w weekendy zadzwoń, a umówimy się w dogodnym dla ciebie czasie.