środa, 26, listopad 2014

Specjalizacje nurkowe PADI

W PADI istnieje 26 specjalizacji nurkowych, najpopularniejszymi są :

nurkowanie głębokie, nocne, wrakowe, podlodowe, w suchym skafandrze, nawigacyjne, fotografia i filmowanie oraz niezbędne uprawienia do nurkowania na mieszance NITROX. 

Dzięki takim szkoleniom stajesz się specjalistą wybranego rodzaju nurkowań. Warto ukończyć taki kurs aby uzyskać uprawnienia potwierdzone certyfikatem. Dzięki takim uprawnieniom zwiększasz swoje możliwości nurkowe i wiedzę która przełoży się na bezpieczeństwo i komfort nurkowania.

CENNIK KURSÓW SPECJALIZACJI.

Specjalizacje Pakiety cenowe
Nazwa PADI Nazwa polska (liczba nurkowań) STANDART
Aware fish ID

Identyfikacja Ryb-2

380,-
DUP


Fotografia cyfrowa -2

490,-
PPB

Pływalność (2)

390,-
Deep

Głębokie (4)

550,-
Altitude

Górskie (2)

390,-
Enriched Air

Nitrox (-)

450,-
Night

Nocne (3)

490,-
Ice

Podlodowe (3)

550,-
Multilevel

Wielopoziom (2)

400,-
Drift

w Prądzie (2)

400-
Wreck

Wrakowe (4)

550+ wypłynięcie na wrak,-
Dry

Suchacz (2)

400,-
DPV

Skuter (2)

400,-
Boat

z Łodzi (2)

350,-
Oxy

Pomoc tlenowa (-)

250,-
U/N

Nawigacja (3)

490,-
Videographer

Video (3)

550,-
Naturalist

Przyrodnik (2)

480,-
S/R

Wydobywanie (4)

600,-
Equipment

Sprzętowiec (-)

400,-
 
SRD
 
Nurek Samodzielny (3) 500,-

Po zdobyciu 5 certyfikatów z wybranych specjalizacji otrzymasz tytuł Master Scuba Divwer. Jest to najwyższy stopień w nurkowaniu rekreacyjnym i uważany na całym świecie jako wybitne osiągnięcie nurkowe.

piątek, 31, październik 2014

Specjalizacja wrakowa PADI

Nurkowanie wrakowe jest jedną z najbardziej popularnych aktywności nurkowania.Większość nurków, którzy nurkują na wrakach zatopionych okrętów, samolotów, a nawet  samochodów - nie może oprzeć się ich eksploracji, niepowtarzalnej chęci odkrycia ich intrygującej historii oraz doświadczenia odkrywania niezwykłego naturalnego środowiska, jaki tworzą ekosystemy zatopionych wraków. Nurkowanie na wrakach wymaga od nurka posiadanie podstawowych umiejętności i wiadomości.

     Podczas kursu wrakowego nauczysz się: jak ubrać się na łodzi, jak wejść do wody, jak pracować na kołowrotku, jak strzelić bojkę, jak pływać w prądzie i wiele innych. Po opanowaniu zagadnień z tego kursu pojedziesz na wyprawę peny siebie i przygotowany do dobrej zabawy.        

    Specjalizacja PADI Wreck Diver jest przeznaczona dla wszystkich zaawansowanych nurków, którzy marzą o niezwykłej przygodzie związanej z nurkowaniem na wrakach.