wtorek, 02, grudzień 2014 Nurkowanie

WYPRAWY

W naszym centrum nurkowym isnieje wiele możliwości uczestniczenia w wyprawach nurkowych. Wykorzystujemy potencjał naszego województwa które posiada niezliczoną ilość miejsc nurkowych w jeziorach i morzu. Ale nie ograniczamy się do lokalnych atrakcji, nurkujemy w całej Polsce, Europie i Świecie. Nurkowania organizowane są na wielu poziomach, od nurków OWD po technicznych. Nurkujemy nocą, zimą, pod lodem, we wrakach, wodach ciepłych i zimnych, wykorzystując  każdą okazjię aby razem dać nurka. Zapraszam do udziału we wspólnych wyprawach, wybierz coś dla siebie i partnera zadzwoń zarezerwuj miejsce i jedź z nami!

 

 

Piorytetem naszej ekipy, jest wspólne spędzanie czasu  wsród osób których pasją jest nurkowanie. Jesteśmy otwarci  na wszelkie znajomości. Nie ważne z jakiej organizacji jesteś, lubisz nurkować to zadzwoń i się przyłącz.

Szerokie kontakty wprowadziły wiele fajnych rozwiązań dzięki krórym poziom naszego nurkowania wzrósł co spowodowało że nurkujemy bezpiecznie. I to jest najważniejsze. Nurkujemy  ograniczając ryzyko do minimum.