środa, 17, styczeń 2018

TRIATHLON Szczecin-Prawobrzeże

triathlon

Nie ważne na jakim poziomie jesteś teraz, najważniejsze na jakim poziomie będziesz podczas startu.

Amatorska sekcja Triathlonu CKS ORKA SZCZECIN, zaprasza na treningi wszystkich chętnych, którzy chcieli by poprawić swoje umiejętności pływackie, rowerowe i biegowe. Zaznaczamy, iż treningi układane są przez wyspecjalizowanych trenerów : pływania, kolarstwa i lekkoatletyki dla potrzeb indywidualnych każdego „zawodnika”. W naszym klubie każdy zawodnik jest spersonalizowany i traktowany indywidualnie.

Nie ważne od czego zaczynasz, na starcie potrzebne są chęci i sportowe podejście do tematu.Wydawało by się że pływać, jeździć na rowerze i biegać każdy potrafi. Jednak triathlon rządzi się swoimi prawami. Technika dyscyplin czy zmian jest bardzo istotna, tą wiedzą chętnie się z wami podzielimy podczas wspólnych treningów.

Posiadamy bardzo dobrą bazę treningową: basen, salkę gimnastyczną, salkę z symulatorami rowerowymi, ergometry wioślarskie, siłownię i oczywiście saunę.. Siedziba znajduję się blisko Puszczy Bukowej gdzie można robić świetne treningi biegowe oraz kolarskie. Panuje u nas bardzo fajna atmosfera gdzie zawodnicy i trenerzy wspierają siebie nawzajem, aby osiągnąć wspólny cel „ radość z treningów i startów w zawodach”. Ze względu na indywidualne podejście wszelkich informacji organizacyjnych z przyjemnością telefonicznie udzieli Państwu:

Kontakt: Krzysztof Zaworski 721 585 944

Zapraszamy.